19:51, 21 Червня 2023

Мешканцям Ковельської громади нагадують про заборону використання безпілотних літальних апаратів

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну 6 прикордонний Волинський загін надійно охороняє державний кордон, вживає всіх необхідних заходів для забезпечення його недоторканості й безпеки в контрольованих прикордонних районах.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Враховуючи постійну загрозу нанесення ракетних ударів та застосування БпЛА по території України, деякі громадяни, не зважаючи на дію комендантської години та заборону використання безпілотних літальних апаратів, продовжують здійснювати систематичне порушення повітряного простору на ділянці 6 прикордонного Волинського загону.

Це може вплинути на розкриття окремих елементів оперативної обстановки (місць розташування органів військового управління та органів ЗСУ) в межах Ковельського району Волинської області, що межує з територією республіки білорусь.

«Нагадуємо мешканцям Ковельської громади про заборону використання безпілотних літальних апаратів під час дії режиму воєнного стану та неухильного дотримуватись комендантської години», – зазначають прикордонники.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: