13:33, 14 Квітня 2021

Мешканці гуртожитку у мікрорайоні ЛПЗ у Луцьку зможуть приватизувати помешкання

13 квітня відбулись збори з жителями гуртожитку № 4, що на бульварі Дружби Народів, у яких взяли участь міський голова Ігор Поліщук та депутат міської ради Євген Ткачук.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Іще з 2014 року тутешні мешканці вели боротьбу за право приватизувати свої кімнати, щоб мати впевненість у майбутньому, зробити повноцінний ремонт, створити ОСББ та бути повноправними господарями. Цей гуртожиток належав підприємству ПАТ «Електротермометрія», керівництво якого не давало дозволу на передачу будинку в міську комунальну власність та подальшу приватизацію мешканцями своїх кімнат.

“Цією справою ми займалися ще з 2014-го року, коли я був депутатом. Нарешті дійшли згоди з власниками гуртожитку та керівництвом ПАТ “Електротермометрія”, які готові безоплатно віддати цей гуртожиток на приватизацію. Дуже приємно, що така багаторічна епопея завершилася з користю для мешканців”, – зазначив Ігор Поліщук.

У свою чергу, Євген Ткачук подякував присутнім на зборах та додав: “Будемо працювати і надалі, аби підтримати людей, та, в подальшому, виділити кошти для проведення ремонтних робіт у будівлі, що перебуває у критичному стані”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: