16:05, 12 Вересня 2018

Меркель визнала проблему мігрантів складнішою за фінкризу 10 років тому

Євросоюз повинен знайти єдине рішення міграційної проблеми, інакше він виявиться під загрозою.

Про це канцлер ФРН Ангела Меркель заявила в ході дебатів у бундестазі в середу, — повідомляє кореспондент “Укрінформу”.

«Якщо Європа просто скаже: ми відгороджуємося від усього і нас не хвилює, що відбувається в сусідніх з нами регіонах, — так не піде», — сказала канцлер.

Глава уряду визнала, що рішення на європейському рівні поки що не знайдено, при цьому завдання, які стоять перед Європою у зв’язку з припливом мігрантів, навіть більш складні, ніж фінансова криза, що вибухнула 10 років тому.

Говорячи про події у Хемніці, де відбулися багатолюдні демонстрації і безлади після загибелі у бійці з біженцями громадянина ФРН, і Кетені, де відбулися схожі події, Меркель наголосила, що винні мають бути притягнуті до відповідальності за законом, а влада – винести уроки з подій і відповісти на занепокоєння громадян.

«Однак, гнів щодо злочинців-іноземців не може бути виправданням для ненависті, підбурювання до насильства і нацистських гасел проти людей, які мають інший вигляд», — переконана вона.

Канцлер закликала не ототожнювати злочинців і усіма шукачами притулку. Настільки ж «неправильними і недоречним» вважає вона узагальнення подій в Саксонії і Східній Німеччині, де відбуваються зіткнення, з усією країною.

«Ми не допустимо того, щоб цілі групи в нашому суспільстві поволі були маргіналізовані», — заявила глава уряду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: