14:00, 13 листопада 2020

Мер Володимира просить Шмигаля скасувати карантин вихідного дня

Міський голова Петро Саганюк підписав лист-звернення до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням скасувати рішення про встановлення карантину «вихідного дня». Адже, за його словами, у межах таких карантинних заходів значна частина малого та середнього бізнесу міста понесе чималі втрати і це призведе до серйозних збитків і проблем, серед яких масове припинення діяльності суб’єктів підприємництва, скорочення персоналу, а тим самим і збільшення чисельності безробітних осіб, суттєвого скорочення доходів громадян, і, як результат, відтоку робочої сили закордон.

Про це інформують на сайті Володимир-Волинської міської ради.

Як наголошують у зверненні, крім того, заборона роботи великої кількості закладів у вихідні збільшить кількість відвідувачів цих закладів у робочі дні, що також може спровокувати ріст захворюваності на коронавірусну інфекцію.

“На сьогодні заклади міста і так працюють у режимі серйозних обмежень, органи контролю постійно проводяться перевірки дотримання ними протиепідемічних вимог, встановлених постановами Головного санітарного лікаря України”, — йдеться у листі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: