12:17, 27 Жовтня 2020

Мер Нововолинська визнав поразку у виборах

Чинний міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков поступився за кількістю голосів Борису Карпусу.

Звернення мера до жителів міста оприлюднили на веб-сайті Нововолинської міськради.

«Більше 30 відсотків  з вас минулої неділі здійснили своє волевиявлення, віддавши голос за того чи іншого кандидата або політичну силу. З різницею понад 10 відсотків розділилися голоси на посаду міського голови між мною та одним із моїх опонентів на його користь, який і стане моїм наступником. І хоча для моєї перемоги не вистачило голосів, я щиро дякую кожному з вас, хто вірив у мене.

Хочу подякувати моїй команді, депутатам міської ради попередніх і теперішнього скликань за усі роки спільної праці, а також керівникам  підприємств, установ та організацій за докладені зусилля  у розвиток нашого міста. Нам разом вдалося зробити багато, щоб вивести Нововолинськ, який колись, здавалося вже не мав шансів на подальший розвиток, на передові позиції в області та в Україні. Ваша підтримка була для мене важливою і ми спільно вирішувати усі питання життєдіяльності міста та гідно долали проблеми, які виникали на цьому шляху.

Висловлюю також слова вдячності всім, хто забезпечив належне проведення виборчого процесу у нашій громаді.

Сподіваюся, що нас з вами не розчарує зроблений вибір і нова команда продовжить напрацювання та  й надалі примножуватиме здобутки міста.

Здоров’я вам, щастя, злагоди і достатку, миру  у кожній домівці!», – йдеться у зверненні.

Зауважимо, що за попередніми результатами, Борис Карпус здобуває понад 37 % голосів виборців, Віктор Сапожніков – 27 %.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: