13:34, 18 Червня 2021

Медиків Волинської обласної клінічної лікарні вітали з професійним святом

Голова обласної ради Григорій Недопад привітав медиків КП «Волинська обласна клінічна лікарня» в переддень професійного свята.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Урочистості відбулися 17 червня в Палаці культури міста Луцька. На них були присутні голова обласної ради Григорій Недопад, заступник голови Григорій Пустовіт, заступниця голови ОДА Людмила Тимощук, т.в.о. начальника управління охорони здоров’я ОДА Роман Рудоквас.

В.о. директора Волинської обласної клінічної лікарні Олександр Дудар подякував колегам за сумлінну та якісну роботу, адже саме колектив цього медичного закладу прийняв на себе перший удар в боротьбі з пандемією COVID-19. Григорій Недопад високо оцінив роботу колективу Волинської обласної клінічної лікарні в частині створення ковідного госпіталю під час пандемії.

«Кожен пацієнт, який прибував до вас, в госпіталь, отримував усю необхідну допомогу, незалежно від того хто ця людина, –  зазначив голова обласної ради. – Перед вами постало багато викликів: і пандемія COVID-19, і медична реформа, і те, що контракти НСЗУ не повністю забезпечують гідний рівень заробітної плати. Я впевнений, що достойна зарплата залишить наших людей на місцях, в наших медичних закладах і дасть можливість надати  якісну медичну послугу».

Крім того, голова обласної ради нагородив почесною грамотою обласної ради колектив анестезіології та реанімації № 1 а також колектив відділення анестезіології та реанімації № 2.

Подяки працівникам обласної клінічної лікарні від народного депутата України Вячеслава Рубльова також вручив його помічник, депутат обласної ради Юрій Харченко.

«Ставлення до медицини на Волині завжди якісно відрізнялося. І коли була перша хвиля пандемії, в області вдалось сконцентрувати кошти обласного, міського бюджетів та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та відкрити один із перших ковідних госпіталів. Це дало змогу зберегти життя і здоров’я волинян», –  зазначив Юрій Харченко. – І зараз обласна клінічна лікарня – це зразок. Доказ цьому – і нове приймальне відділення, і нове обладнання».

Також працівники лікарні отримали подяки та грамоти від облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: