20:03, 30 Жовтня 2020

Медичний заклад у місті на Волині прийматиме лише пацієнтів з COVID-19

З 2 листопада амбулаторія ЗПСМ № 4  у Нововолинську прийматиме тільки пацієнтів, хворих на COVID -19, та з підозрою на коронавірусну інфекцію дорослих і дітей.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Вжити дієвих заходів, аби не допустити масового поширення коронавірусної інфекції серед жителів міста – наголосили на засіданні міської комісії з ТЕБ та НС, аналізуючи стан епідемічної ситуації в м. Нововолинську, пов’язаної із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19. З цією метою рішенням комісії керівництву Центру первинної медико-санітарної допомоги рекомендовано вирішити питання про прийом пацієнтів, хворих на Covid-19, та з підозрою на цю недугу в одній з амбулаторій міста. А також доручено розглянути питання про відведення частини приміщення для ковідних хворих в амбулаторії на 15-ому мікрорайоні.

Заступниця головного лікаря Нововолинського Центру ПМСД Людмила Корзонюк повідомила, що на амбулаторному лікуванні зараз перебуває понад 300 пацієнтів. Також хворіє 2 лікарі-терапевти, 5 сімейних лікарів та лікар-педіатр. Тому вона просить мешканців міста не хвилюватися, коли лікар не може відразу відповісти на телефонний дзвінок.

«У день фіксуємо до 200 телефонних дзвінків. Адже багато пацієнтів: хворих і тих, хто на самоізоляції. Люди починають панікувати і телефонувати на «гарячу» лінію. Однак, треба трохи зачекати, і лікар обов’язково відповість на пропущений виклик» , – розповіла Людмила Корзонюк.

Одразу після завершення засідання комісії головна лікарка Центру ПМСД Ольга Попіка повідомила, що питання уже вирішено.  З 2 листопада амбулаторія ЗПСМ № 4 ( приміщення колишньої дитячої поліклініки) прийматиме тільки пацієнтів, хворих на COVID -19, та з підозрою на коронавірусну інфекцію дорослих і дітей.

Із амбулаторій ЗПСМ № 2, яка розташована на провулку Поштовому (приміщення центру зайнятості) та амбулаторії ЗПСМ № 3, що на пр.Дружби, 19, сімейні лікарі переведені в амбулаторію ЗПСМ № 4. Лікарі- педіатри Кальчук А.О, Малесик Г.І, Ковальова І.С. здійснюватимуть прийом пацієнтів в амбулаторії ЗПСМ №3, а лікарі-педіатри Шевчук І.С. та Корець С.О.- в амбулаторії ЗПСМ № 2. У цих амбулаторіях прийматимуть тільки дітей з неінфекційними захворюваннями та проводитимуть планові огляди і щеплення.

В амбулаторії ЗПСМ № 1 ( 5-й мікрорайон, 6) прийом хворих на коронавірусну інфекцію, буде проходити у каб. № 6.

Нагадуємо, уточнити інформацію про графік роботи своїх сімейних лікарів можна за телефоном кол-центру 0977738260 з 8:00 до 18:00.

Комісія з ТЕБ та НС також вирішила посилити контроль за дотриманням протиепідемічних вимог на ринках міста.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: