09:42, 21 Квітня 2022

Медичний вантаж та паски до Великодня із Луцька відправили військовим на передову

Вантаж із гуманітарною допомогою для українських Захисників вдалося організувати завдяки спільним діям Координаційного центру при Волинській ОВА та волонтерів, які працюють на базі кав’ярні «Старе місто».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Зокрема, Координаційний центр при Волинській обласній військовій адміністрації підготував два автомобілі із медичними засобами та енергетичними напоями для бійців на передову.

Та перш, ніж відправити допомогу в дорогу, довантажити автівки смаколиками до Великодня зголосилися волонтери,рацюють на базі кав’ярні «Старе місто». Так, окрім медичного вантажу, захисники отримають смаколики до Великодня, аби відчути дух свята навіть на передовій.

Поспілкувалась із волонтерами заступниця голови облдержадміністрації Мирослава Якимчук.

Як розповіла одна із засновниць волонтерського центру пані Лариса, кав’ярня, що відкрита громадською організацією «Батьків дітей з синдромом Дауна» у Луцьку, з початку війни стала пунктом збору допомоги для військових та переселенців від небайдужих людей з різних куточків області. Більше того, до волонтерства долучились тимчасово переміщені жінки із різних куточків країни.

Щодня тут формують гуманітарні вантажі та відправляють їх за потребами.

Так, 20 квітня, доки вантажили автівки смаколиками, до волонтерів кав’ярні підходила пенсіонерка, аби поцікавитись коли до Великодня ще буде готуватись вантаж на відправлення, адже хоче для бійців принести крашанки.

Завдяки таким людям напередодні Великодня волонтерському центру вдалося зібрати майже 5 тисяч свіжоспечених пасок від небайдужих господинь. 2,5 тисячі освячених пасок відправили 19 квітня.

Нині спрямували на передову наступну партію разом із виробами медичного призначення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: