11:22, 24 Січня 2018

Майже двісті волинян подали декларації про майновий стан і доходи за 2017 рік

Волиняни, котрі вже відзвітувалися про минулорічні доходи в рамках деклараційної кампанії 2018, визначили до сплати 300 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та 76 тисяч гривень військового збору.  

Про це інформує управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Волинській області.

Ці волинські декларанти мешкають в різних населених пунктах Волині. Сплачений ними ПДФО поповнить не лише держбюджет, а й бюджети громад, де вони проживають, а військовий збір спрямують на потреби національної армії.

«Дуже важливо, щоб кожен, хто відзвітується про доходи за 2017 рік та сплатить податки, розумів наскільки важливим є його індивідуальний фінансовий внесок для соціально-економічного розвитку країни та громади. Відповідальна позиція всіх, хто прийде до податкових інспекцій за місцем податкової адреси та свідомо задекларує доходи, – не лише гарний приклад для підростаючого покоління, а й реальний крок до добробуту суспільства», – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що в Центрах обслуговування платників, створили всі умови для того, щоб громадяни  могли своєчасно подати податкову декларацію про майновий стан і доходи. А фахівці територіальних органів ДФС завжди допоможуть її заповнити правильно, – наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Громадяни, котрі у 2017 році отримали доходи, з  яких не сплатили податки, зобов’язані спланувати візит до податкової інспекції до 1 травня 2018 року з тим, щоб виконати конституційний обов’язок – подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Цього року така декларація подається за оновленою формою, яку можна отримати у фахівців Центрів обслуговування платників.

До доходів, які згідно законодавчих вимог підлягають обов’язковому декларуванню, належать:

– доходи , з яких при нарахуванні або виплаті ПДФО не утримувався;

– доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, тощо);

– спадок  від осіб, які не є членами сім’ї першого та другого ступеня споріднення, та подарунки від осіб, які не є членами сім’ї першого ступеня споріднення;

– доходи від продажу інвестиційних активів;

– іноземні доходи.

З графіком роботи територіальних органів ДФС та Центрів обслуговування платників можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС у Волинській області за адресою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: