16:20, 19 Лютого 2018

Майже 4,5 тисячі волинян торік започаткували власну справу

У 2018 році на Волині на облік в територіальних органах ДФС у Волинській області стали 4458 новостворених платників, які започаткували власну справу та зареєструвалися підприємцями – фізичними особами.

Про це інформує управління обслуговування платників ГУ ДФС у Волинській області.

Таким чином, на початок 2018 року в області  здійснюють діяльність 36479 підприємців – фізичних осіб.

«Майже всі підприємці, котрі зареєструвалися торік, а також ті, що здійснювали свою діяльність раніше, – працюючі, оскільки сплачують податки відповідно до обраної системи оподаткування, а також єдиний внесок. Тобто, є підстави вважати, що їх діяльність – ефективна та приносить дохід», – зазначає начальник  ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Щодо тих суб’єктів господарювання, котрі минулого року вирішили припинити діяльність, то це – переважно підприємці, котрі не здійснювали діяльність, не отримували доходи та, відповідно, не сплачували податки в бюджет, – переконує аналітика ГУ ДФС у Волинській області.

«Малий бізнес на Волині має належні умови для діяльності, а враховуючи прикордонне розташування, аграрний та економічний потенціал області,  започаткування нових бізнес-проектів досить перспективне. Зі свого боку, фахівці ДФС надають всі передбачені законом послуги з тим, щоб виконання податкових зобов’язань вимагало мінімум зусиль», – підсумувала Світлана Савчук.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: