16:00, 23 листопада 2018

Майбутні підприємці пройшли навчання у Луцькому міському центрі зайнятості

У Волинському коледжі Національного університету харчових технологій 16 листопада відбувся захист бізнес-планів безробітних громадян Луцького міського центру зайнятості, які проходили двотижневе навчання за напрямком «Підприємець-початківець». До зустрічі з майбутніми підприємцями долучилися директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк та директор Луцького міського центру зайнятості Олена Шишова, які привітали присутніх із захистом власних стартапів та початком нової сфери діяльності.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

І вже 20 листопада у Центрі розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості провели засідання комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації безробітними підприємницької діяльності. Участь в комісії взяли 4 майбутніх підприємці, які проходили навчання. До участі в комісії запросили фахівців міського центру зайнятості, представників Управління розвитку підприємництва і реклами Луцької міської ради та Управління з питань праці Департаменту економічної політики Луцької міської ради.

У ході заходу майбутні бізнесмени презентували свої бізнес-плани та власне бачення розвитку бізнесу у сфері юриспруденції, туризму, створення анімаційних роликів. Усі представлені бізнес-плани були цікавими і схвалені комісією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: