19:21, 17 Серпня 2022

Маршрут «Володимир-Вощатин» тимчасово обслуговуватиме новий перевізник

Чотири питання порядку денного винесли на позачергове засідання виконавчого комітету Володимирської міської ради, яке відбулося під головуванням міського голови Ігоря Пальонки 17 серпня.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Перше питання стосувалось укладення тимчасового договору про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування «Володимир/АТП вантажне/с.Вощатин». Як поінформував членів виконкому начальник управління інфраструктури Ігор Возний, необхідність зміни перевізника виникла у зв’язку з тим, що автобус, який досі обслуговував цей маршрут, вилучили на потреби ЗСУ. Відтак частина сіл громади залишилася без транспортного сполучення.

Доки провели конкурс на право здійснювати перевезення пасажирів на даному приміському маршруті, тимчасово обслуговувати його погодився перевізник фізична особа-підприємець Вадим Шуба.

Розглянули на позачерговому засіданні виконкому і проект рішення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення (збирання, перевезення) побутових відходів на території Володимир-Волинської міської територіальної громади (м. Володимир, с. Заріччя, с. Федорівка, с. Новосілки, с. Суходоли, с. Орані, с. Ласків, с. Вощатин, с. Дігтів). Як зазначив Ігор Возний, конкурс оголошується у зв’язку з тим, що 5 жовтня закінчується договір з КП “Полігон” на вивезення ТПВ з території міста.  Також цього разу конкурс включатиме територію усієї громади.

Через негоду, яка була у громаді  упродовж останнього тижня, виникла потреба видалити аварійні дерева. Проект рішення про надання дозволу на видалення одного з таких дерев підтримали члени виконавчого комітету. Одноголосно підтримали на виконкомі і останнє питання порядку денного, що стосувалося приватизації житлового фонду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: