20:16, 30 Травня 2026
Маневицька первинка отримала медикаменти від благодійного фонду
Комунальне підприємство «Маневицький центр первинної медико-санітарної допомоги» отримало чергову благодійну допомогу у вигляді лікарських препаратів від Благодійного фонду «ТАПС»
Про це повідомляє Маневицька селищна рада.
Передані медикаменти використають для забезпечення потреб пацієнтів та покращення якості надання первинної медичної допомоги населенню громади.
У закладі охорони здоров’я відзначили важливість підтримки з боку благодійних організацій та висловили щиру подяку Благодійному фонду «ТАПС» за співпрацю і надану допомогу у зміцненні матеріально-технічної бази установи.









Залишити відповідь