13:34, 06 Жовтня 2023

Маневицька громада провела в останню земну дорогу військового Миколу Байрука

У Гуті Лісівській провели до місця вічного спочинку щирого патріота рідної землі, 39-річного військовослужбовця Миколу Байрука. Микола Миколайович проживав разом з батьками, займався домашнім господарством, їздив на сезонні роботи, був добрим, щирим душею та відкритим до спілкування односельчанином. З перших днів повномасштабного вторгнення без вагань пішов захищати рідну землю рід російської навали.

Про це повідомляють на веб-сайті Маневицької громади.

Нещодавно прийшов у довгоочікувану відпустку. Батьки та уся велика родина тішилися своїм мужнім захисником, однак, 4 жовтня підступна хвороба обірвала його молоде життя. Без батька залишилося двоє неповнолітніх дітей. У скорботі зі зболеним від горя серцем мама Катерина Петрівна, батько Микола Федорович, родина, друзі…

Аби гідно вшанувати українського бійця до рідного будинку зійшлися небайдужі жителі громади, представники влади, військові побратими. Панахиду за померлим військовослужбовцем відслужили у місцевому храмі. Під звуки Державного Гімну України, на честь і незабутню пам’ять про славного земляка, на кладовищі пролунали останні постріли військової варти.

«Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани. Світлий спомин про захисника України назавжди залишиться в наших серцях. Нехай Всевишній допоможе рідним та близьким пережити важкий біль втрати.

Вічна пам’ять і шана Герою!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: