10:51, 05 Липня 2022

Маловідомі факти про смартфони Xiaomi*

Продукція Xiaomi на ринку порівняно з іншими технологічними гігантами нещодавно. Вона вже встигла завоювати любов споживачів своєю якістю та різноманітністю. Наприклад, все частіше можна зустріти на вулиці перехожих, які тримають у руках телефон сяоми замість Samsung чи Huawei. І це зрозуміло, адже ціна відповідає якості та можливостям смартфона. Але є деякі факти про смартфони Xiaomi, про які мало хто здогадується. Про них ми поговоримо нижче.

Чого ми не знаємо про смартфони Xiaomi?

Є велика кількість цікавих фактів, про які хотілося б розповісти. Наприклад:

1. Для створення своїх камер і камер на смартфони компанія Xiaomi має окремі відділи в Пекіні, Парижі, Сан-Дієго, Токіо і т. і. Відповідно цими питаннями займаються понад 1000 працівників у всьому світі.

2. Найбільше продажів телефонів Сяомі відбувається у зарубіжних країнах, серед яких арабський та іспанський ринки посідають перше місце.

3. Низька цінова політика гаджетів та девайсів зумовлена ​​програмою аутсорсингу, серед яких OEM-контракт та ODM-виробництво.

4. А ви знали, що компанія Xiaomi потрапила до книги рекордів Гіннеса завдяки своїм смартфонам? Якщо ні, тоді ви маєте можливість у цьому переконатися, адже під час промо-фестивальної дії компанія побила рекорд із продажу! Тоді вдалося продати 2 мільйони 210 тисяч смартфонів протягом однієї доби (24 години).

5. Коробки для гаджетів виробляють так, щоб вони були понад стійкими. Відповідно виробництво не стало економити на картоні, що призвело до того, що упаковка може витримати вагу до 100 кілограм і не деформуватися.

6. Існують окремі музеї смартфонів Xiaomi по всьому світу. Для того, щоб були створені експозиції, представники фірм шукали гаджети старого покоління. Вони розміщували інформацію у соціальних мережах та просили споживачів надати повну інформацію та фото пристроїв. Якщо телефон підходив за всіма параметрами, власнику пропонували обмін – старий гаджет, який ідеально підходив до створення колекції, на смартфон нового покоління.

Де можна придбати якісний телефон Сяомі?

Для того, щоб придбати модель смартфона Xiaomi, що цікавить вас, вам не потрібно витрачати дорогоцінний час, бігати від магазину в магазин і порівнювати ціни скрізь. Достатньо зайти в інтернет-магазин «Stylus» та ознайомитися з великим асортиментом продукції цієї марки. Кожен представлений девайс має гарантію від виробника та проходить перевірку перед відправкою. Вам достатньо зробити замовлення, уточнити модель, проконсультуватися з нашим менеджером, і незабаром ви отримаєте замовлення у відділенні вказаної транспортної компанії.

“Звертайтеся до інтернет-магазину «Stylus»! Ми чекаємо вас!”, — запрошує магазин.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: