17:54, 17 Серпня 2022

Майже три тисячі школярів Луцької громади харчуватимуться безплатно

Відповідне рішення ухвалили члени виконавчого комітету під час сьогоднішнього засідання, розширивши перелік категорій дітей, які безплатно харчуватимуться у школах. До раніше погодженого переліку додали дітей, чиї батьки були мобілізовані до війська, чи є бійцями добровольчого формування Луцької громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради

Отож, безплатним харчуванням планують забезпечити: 101 дитину з категорії “діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування”; 1 470 дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”; 400 дітей, чиї батьки призвані на військову службу по мобілізації та чиї батьки є добровольцями добровольчого формування Луцької міської тергромади № 1; 267 дітей комунального закладу “Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради”; 27 дітей загиблих (померлих) військовослужбовців та осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО/ООС; 130 дітей з інвалідністю внаслідок війни; 151 дитину з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах; 350 дітей з числа внутрішньо переміщених осіб.

На щоденний обід одного учня з міського бюджету планують виділяти 35 гривень, а для вихованців Луцького навчально-реабілітаційний центру – 45 гривень. Це рішення діятиме протягом першого семестру нового навчального року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: