12:06, 20 Травня 2021

Ляшко став міністром охорони здоров’я

Верховна Рада призначила головного санітарного лікаря Віктора Ляшка на посаду міністра охорони здоров’я.

Відповідне рішення підтримали 262 народних депутати на засіданні парламенту в четвер, передає кореспондент “Укрінформу”.

Новопризначений міністр охорони здоров‘я Віктор Ляшко склав присягу члена Кабінету Міністрів України.

Як повідомляв “Укрінформ”, 18 травня на позачерговому засіданні Верховна Рада звільнила Максима Степанова з посади міністра охорони здоров’я. Він очолював МОЗ з 30 березня 2020 року.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що роботу міністра охорони здоров’я Максима Степанова у сфері організації вакцинації проти COVID-19 важко назвати ефективною.

Комітет Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендував парламенту призначити Ляшка міністром охорони здоров’я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛЯШКО РОЗПОВІВ ПРО ДЕЗІНФЕКЦІЮ, РОЗТИНИ ТА ТЕ, ЧИ ВСІ ПАЦІЄНТИ ПОМЕРЛИ ВІД КОРОНАВІРУСУ

Віктор Ляшко — заступник міністра охорони здоров’я України з грудня 2019 року, головний державний санітарний лікар України.

Ляшко працює у медичній сфері з 2003 року. Був лікарем-інтерном, пройшов кар’єру з головного спеціаліста МОЗ України до директора державної установи «Київський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України». Також був головою громадської організації «Інфекційний контроль в Україні» та першим заступником голови Центру громадського здоров’я МОЗ України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: