12:07, 29 Квітня 2018

Луцький вчитель – переможець конкурсу «Учитель року 2018» з німецької мови. ФОТО

Учора, 28 квітня, відбулось закриття та підведення підсумків третього заключного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2018» у номінації “Німецька мова”.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Протягом конкурсного тижня вчителі з усіх куточків України змагалися за звання найкращого. Вони давали уроки, проводили майстер-класи, ділилися знаннями та досвідом. Варто зазначити, що саме 2018 рік є роком німецької мови в Україні, та роком української мови в Німеччині, тож нашому місту випала честь приймати в себе такий почесний конкурс.

Головний спеціаліст Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Оксана Коваленко розповіла, що конкурсний тиждень був надзвичайно складним як для учасників, так і для членів журі, але кожен показав на що здатен.

Найбільш хвилюючою миттю заходу стало оголошення переможців. Голова журі зачитав протокол та оголосив, що переможцями Всеукраїнського конкурсу “Учитель року 2018” у номінації “Німецька мова” стали: третє місце – Наталя Шелгунова (Донецька область), друге місце – Тетяна Десятник (Вінницька область).

Переможцем конкурсу став Микола Яковчук (Волинська область), вчитель німецької мови гімназії № 18 міста Луцька. Він щиро подякував усім, хто допомагав та підтримував його, усім конкурсантам, а також зазначив, що кожен, хто стоїть на цій сцені — переможець.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: