22:37, 25 Липня 2019

Луцький міськрайонний суд обрав запобіжний захід депутату, якого підозрюють в одержанні хабаря

На Волині голові однієї з ОТГ та її спільнику депутату, які “погоріли” на хабарі повідомили про підозру.

Про це інформує управління захисту економіки у Волинській області на своїй сторінці у “Facebook”.

Оперативники управління захисту економіки у Волинській області викрили голову однієї з об’єднаних територіальних громад області, яка за попередньою змовою з депутатом цієї ж громади — членом постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва та благоустрою ОТГ вимагали та отримали неправомірну вигоду від приватного підприємця у розмірі 50 000 тисяч гривень.

Наразі обом представникам влади повідомили про підозру за ч.3 ст. 368 (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе, за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням наданого службового становища, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

8 липня оперативники управління захисту економіки у Волинській області за процесуального керівництва військової прокуратури західного регіону України під час отримання чергового “траншу” у сумі 25 000 гривень спіймали депутата об’єднаної територіальної громади ОТГ.

Загальна сума отриманих “траншів” “нечистих на руки” представників влади склала 50 000 гривень.

Неправомірну вигоду посадовиця, з метою конспірації своєї протиправної діяльності та уникнення можливого притягнення до кримінальної відповідальності, отримувала через свого спільника депутата ОТГ, який входив до складу даної об’єднаної громади.

Як встановили правоохоронці, хабар голова ОТГ, спільно зі своїм спільником, вимагали від приватного підприємця за сприяння у затвердженні сесією ради позитивного рішення щодо затвердження звіту експертної грошової оцінки земельної ділянки, підписання головою ОТГ договору купівлі-продажу вищевказаної земельної ділянки, в тому числі та за особисте позитивне голосування за вказане рішення.

Луцьким міськрайонним судом депутату обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. На даний час вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу голові об’єднаної територіальної громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: