09:45, 05 Червня 2019

Луцьким школярам розповіли про їхні права та куди можна звернутися у разі потреби

Учора, 4 червня, у межах реалізації Всеукраїнського правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” відбулася зустріч заступника начальника відділу комунікацій та правопросвітництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Ірина Кушпетюк з вихованцями пришкільного табору.

Про це повідомили у регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області.

Захід відбувся у пришкільному таборі, який діє на базі КЗ “Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 – природничий ліцей”.

Так, учні початкових класів мали можливість дізнатися про свої права, а також про систему безоплатної правової допомоги, як механізм реалізації цих прав.

“Кожна дитина має право на повагу до своєї честі та гідності, на захист від насильства, на повагу до приватного життя”, — наголосила Ірина Кушпетюк.

До присутніх донесли інформацію про те, що відповідно до Закону України “Про безоплатну правову допомогу”, усі діти мають право безоплатно отримати усі види правових послуг: правову консультацію та роз’яснення, як краще діяти у конкретному випадку, а у разі потреби — буде призначено безкоштовного адвоката для представлення інтересів у суді.

Разом із тим, учням пояснили, що можна зателефонувати та проконсультуватися у фахових юристів, як поводитися, щоб бути у безпеці за безкоштовним номером: 0 800 213 103.

На завершення зустрічі серед школярів розповсюдили тематичні буклети “Твої права — твій надійний захист”, а також паспорти прав дитини із контактними даними найближчого місцевого центру, куди можна звернутися за безоплатною правовою допомогою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: