21:58, 28 Лютого 2019

Луцьким школярам допомагали у виборі майбутньої професії. ФОТО

У Луцькій  приватній спеціалізованій школі I-III ступеня «Скарбниця мудрості» з метою підготовки та допомоги школярам у виборі майбутньої професії  проходить тиждень профорієнтації.

Про це повідомляє Луцький міський центр зайнятості.

27 лютого 2019 року Оласюк Олеся провела профорієнтаційний  урок для учнів 1-4 класів. Діти брали участь у конкурсі загадок. Конкурс виявився дуже цікавим, адже всі вони з бажанням здобути перемогу, активно відгадували загадки про професії. Школярі слухали вислови про професію та працю. Учні дізналися чимало нового про широкий світ професій. Розповідали,  ким працюють їхні батьки та ким самі мріють стати у майбутньому.

Школярів старших класів запросили на День відкритих дверей до Луцького міського центру зайнятості. Учні відгукнулися на запрошення охоче та завітали до центру зайнятості 28 лютого.

Школярам провели екскурсію по центру зайнятості, ознайомили з описами професії та актуальними у місті Луцьку професіями. Учні дізнались про навчальні заклади, в яких можна здобути ці професії. Школярів зацікавили продемонстровані анімаційні профорієнтаційні відео-ролики з прикладами вибору затребуваних професій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: