21:15, 20 Серпня 2018

Луцьких підприємців просять підстригти газони. ФОТО

Косіння трави та прибирання сміття поблизу комерційних закладів та бюджетних структур є обов’язковим до виконання. Інспектуючи усі райони міста, інспектори департаменту муніципальної варти Луцької міської ради виявляють, що прилеглі території закладів громадського харчування, відпочинку, надання сфери послуг, а також бюджетних установ не обкошені і мають непривабливий вигляд.

Про це повідомляють муніципали на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Висока трава та бур’яни псують естетичний вигляд сучасних фасадів, святкових вітрин та красиво вимощеної бруківки. І це – напередодні Дня Незалежності України. 

Муніципали щоденно здійснюють моніторинг відданих їм територій та видають недбайливим господарям приписи на косіння трави та приведення території загального користування до належного стану. Щоб уникнути правопорушення, департамент муніципальної варти Луцька закликає підприємців та керівників бюджетних установ та організацій привести до ладу території поблизу своїх будівель та комерційних споруд не лише зараз, але й в майбутньому не забувати про естетичну складову.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: