17:23, 17 Квітня 2019

Луцьких дошкільнят знайомили з промисловими підприємствами міста. ФОТО

Вихованцям Луцького дошкільного навчального закладу  «Дивосвіт» провели економічну екскурсію на тролейбусі по місту Луцьку.

Про це повідомляє прес-служба Луцького міського центру зайнятості.

Для вихованців Луцького дошкільного навчального закладу  «Дивосвіт» сьогоднішній день не був подібним на інші. Адже, дошкільнята стали учасниками економічної екскурсії на тролейбусі по місту Луцьку, яку провела начальник відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості Юлія Харічкова.

Економічна екскурсія на тролейбусі розроблена фахівцями Луцького міського центру зайнятості для ознайомлення з підприємствами міста Луцька, основними напрямками їх діяльності та перспективами розвитку, розміром заробітних плат, професіями, які є затребувані на підприємствах міста Луцька для підвищення обізнаності з основними промисловими, навчальними та адміністративними закладами міста.

Курсуючи тролейбусом вулицями міста, фахівець служби зайнятості розповідала вихованцям груп «Ромашка» та «Казочка», «Веселка» та «Зірочка»  про промислові підприємства міста, банківську сферу, освітні та медичні заклади, заклади громадського харчування, які знаходяться по маршруту.

Знайомство дошкільнят з безмежним світом професій пройшло в ігровій та цікавій формі, діти активно відповідали на тематичні запитання, демонструючи певні знання тієї чи іншої професії. Дошкільнята знають, що у магазинах працюють продавці, у білих халатах працюють лікарі, зачіски роблять перукарі.

Проведення наступної екскурсії на тролейбусі для вихованців груп «Сонечко» та «Пташенята» дитячого садочка «Дивосвіт» заплановано на 18 квітня 2019 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: