09:15, 11 листопада 2018

Луцьких діячів культури та мистецтва привітали із професійним святом. ФОТО

9 листопада, у стінах Палацу культури нашого міста відбулось урочисте свято з нагоди Всеукраїнського дня працівника культури та майстрів народного мистецтва.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

На захід завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, директор департаменту культури Тетяна Гнатів та лучани, життєвий шлях яких тісно пов’язаний із культурою та мистецтвом.

Першим із вітальним словом до присутніх звернувся Григорій Пустовіт.

«Саме культура є основою цивілізації. Саме культура робить нас сучасними, достойними, удосконалює всіх нас. Саме в культурній сфері може  по-справжньому розкритися людина, у якій Богом та батьками закладено творчий початок, хист творити, вражати і дарувати свою майстерність людям. Мистецтво піднімає нам настрій, дає нам розраду, можливість відпочити, відкрити для себе щось нове. Кожного разу, завітавши на концерт чи виступ майстрів ми відкриваємо для себе неймовірно цікавий, глибокий та загадковий світ. І якби не ваша творчість, вміння і високий професіоналізм цього б не було. Дякую вам за те, що кожен із вас вкладає у творчість усю свою душу та навички. Саме ви робите наше життя значно цікавішим, насиченішим, різноманітнішим», – сказав він.

У свою чергу, директор департаменту культури Тетяна Гнатів додала, що Всеукраїнський день працівника культури та майстрів народного мистецтва це ще одна чудова нагода подякувати усім, хто творить культурно-мистецький простір нашого міста.

«Я надзвичайно горда, що маю честь працювати із талановитими людьми, які формують мистецьку основу нашого краю, та завдяки кому місто Луцьк має такий культурний потенціал», – розповіла вона.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток культури і мистецтва, аматорської творчості а також з нагоди Всеукраїнського дня працівника культури та майстрів народного мистецтва видатних луцьких діячів галузі нагородили Почесною грамотою луцького міського голив та департаменту культури; оголосили Подяку луцького міського голови.

Увінчав дійство святковий концерт Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г. І. Майбороди, який також відзначив 100 річчя колективу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: