22:58, 26 Січня 2019

Луцькі спортсмени отримали дві медалі на міжнародних змаганнях з плавання. ФОТО

У Люксембурзі луцькі спортсмени завоювали дві медалі у перший день міжнародних змагань з плавання «Len Swimming Cup».

Про це інформує прес-служба департаменту сім’ї, молоді та спорту луцькради на своїй сторнці у “Фейсбук”.

За останні роки КЗ “Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву плавання Луцької міської ради” вийшла на якісно новий рівень. Яскраве цьому підтвердження — результати спортсменів на міжнародних змаганнях “LEN SWIMMING CUP”, які відбуваються в Люксембурзі (25-27 січня 2019 року, Водний центр “dCoCoque”).

25 січня спортсмени в складі збірної команди України вибороли срібну та бронзову медалі: Ткачук Максим (тренер Володимир Самчук) зайняв друге місце на дистанці 50 метрів батерфляй, Ілля Петрочук (тренер Олександр Сологуб) зайняв третє місце на дистанції 100 метрів на спині.

За звання, особисті рекорди та медалі у міжнародному турнірі змагаються 126 спортивних клубів та 26 команд-учасниць Світу та Європи.

Вихованці КЗ “Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву плавання Луцької міської ради” показали високі результати не тільки на Всеукраїнському, а й на Міжнародному рівні.