20:57, 30 листопада 2018

Луцькі сім’ї, які виховують дітей із особливими потребами, отримали подарунки. ФОТО

Сьогодні, 30 листопада, управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Волинським обласним благодійним фондом «Дитяча місія. Україна» організували благодійний захід “Турбота” до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Захід відвідали 50 сімей, у яких виховуються діти з особливими потребами. Привітати учасників акції прийшли начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан, керівник Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмила Лонюк.

Від імені керівництва міста присутніх привітала начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан.

“Приємно, що ми маємо можливість долучитися до допомоги людям із інвалідністю. Міська влада активно співпрацює та підтримує різноманітні громадські організації – батьків дітей з синдромом Дауна, батьків дітей із розладами аутичного спектру, ГО “Джерело життя” та інші. А сьогодні ми хочемо подарувати вам невелику частину тепла та турботи та вселити надію на краще майбутнє для ваших діток, аби вони щодня долали перешкоди та ставали кращими”, – звернулась до присутніх.

До вітального слова долучилася й Людмила Лонюк.

“У країнах Європи дітей з особливими потребами називають “Діти любові”. І справді, такі діти потребують дещо більше любові, уваги та турботи. Але не потрібно сприймати це як випробування. Більше спілкуйтесь, радійте кожному дню та кожній маленькій перемозі, адже ваші діти це благословіння від Бога” – сказала вона.

Потому Ліна Галан та Людмила Лонюк вручили учасникам акції продуктові набори, придбані за кошти Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: