15:55, 28 Березня 2019

Луцькі прикордонники виявили майже 50 ящиків контрабандних сигарет. ФОТО. ВІДЕО

Сьогодні, 28 березня, після опівночі, неподалік українсько-білоруського кордону військовослужбовці помітили групу осіб, які здійснювали завантаження пакунків в автомобіль.

Про це повідомляють на сайті Держприкордонслужби.

Інформацію щодо можливого незаконного переміщення тютюнових виробів здобули нещодавно співробітники оперативних підрозділів Північного регіонального управління Держприкордонслужби. Аби не допустити протиправної діяльності на державному кордоні, оперативники спільно з прикордонниками відділу «Піща» Луцького загону здійснили прикриття можливого напрямку правопорушення.

Вже сьогодні, після опівночі, неподалік українсько-білоруського кордону військовослужбовці помітили групу осіб, які здійснювали завантаження пакунків в автомобіль.

З метою затримання правопорушників правоохоронці здійснили два постріли з СПШ для освітлення місцевості, після чого невідомі вдалися до втечі, залишивши авто та пакунки з куривом.

У подальшому на місце виявлення правопорушення викликали представників Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

Всього в автомобілі та поблизу автівки «Джип Черокі» української реєстрації виявили 49 ящиків сигарет білоруського виробництва. Пошукові заходи правопорушників тривають.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: