21:04, 10 Жовтня 2018

Луцькі прикордонники прийняли участь у військово-патріотичному вихованні молоді. ФОТО

До Дня захисника України, у рамках проекту «Наші захисники», прикордонники Луцького загону прийняли участь у військово-патріотичному вихованні молоді.

Про це повідомляє прес-служба Луцького прикордонного загону.

Зустріч відбулась у Волинському краєзнавчому музеї, де ліцеїсти військового ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою та школярі мали нагоду ближче познайомитися з прикордонними традиціями, а також безпосередньо з самими прикордонниками, які приймали участь в обороні державного суверенітету та територіальної цілісності України на східному її рубежі.

Розпочався захід із вшанування хвилиною мовчання загиблих воїнів, серед яких і два прикордонники Луцького загону: молодші сержанти Сергій Гулюк та Сергій Киричук.

Першим перед молоддю виступив Голова ради Волинської організації ветеранів – прикордонників генерал-лейтенант у відставці Аркадій Яворський.

У своєму виступі він розповів про історію створення Луцького прикордонного загону і наголосив на важливості завдань, які виконують «зелені берети» в умовах сьогодення, а також привітав військовослужбовців з Днем захисника України.

Офіцери прикордонного загону полковник Руслан Целюх, підполковник Олександр Мостовий, майор Павло Гаврилюк охоче розповіли присутнім про особливості прикордонної служби та поділилися своїми  спогадами під час виконання ними бойових завдань на східній ділянці державного кордону.

З музичним привітанням перед військовослужбовцями виступив ветеранський хор «Посвіт».

Директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк привітав прикордонників та ліцеїстів з наступаючим святом, висловив побажання подальшої співпраці, а також наголосив на необхідності підтримання і розвитку української історії, військово-патріотичному вихованні молоді.

На завершення зустрічі прикордонникам вручили подяки Волинського краєзнавчого музею.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: