12:15, 11 Жовтня 2018

Луцькі муніципали демонтували незаконні дерев’яні конструкції

На вулиці Драгоманова, 29 інспектори департаменту муніципальної варти Луцької міської ради здійснили демонтаж чотирьох дерев’яних конструкцій, які багато років розміщувались в дворі без дозвільних та правовстановлюючих документів.

Про це повідомляють муніципали на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Люди встановили їх самовільно без правовстановлюючих та дозвільних документів. З роками сараї стали аварійними та несли потенційну небезпеку.

Муніципали демонтували дерев’яні конструкції за вказаною адресою відповідно до рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 07.02.2018 року за № 76-2. Після демонтажних робіт, інспектори провели роботи з відновлення благоустрою.

На вулиці Драгоманова, 29 інспектори департаменту муніципальної варти Луцької міської ради здійснили демонтаж чотирьох дерев’яних конструкцій, які багато років розміщувались в дворі без дозвільних та правовстановлюючих документів. Люди встановили їх самовільно без правовстановлюючих та дозвільних документів. З роками сараї стали аварійними та несли потенційну небезпеку.Муніципали демонтували дерев’яні конструкції за вказаною адресою відповідно до рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 07.02.2018 року за №76-2. Після демонтажних робіт, інспектори провели роботи з відновлення благоустрою.

Опубліковано Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради Середа, 10 жовтня 2018 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: