19:46, 16 Січня 2019

Луцьк: як придбати свій будинок за ціною квартири*

Ви вже давно мрієте жити у власному будинку неподалік міста? Тоді обов’язково зверніть увагу на окремі двоповерхові котеджі, які збудовано неподалік Луцька.

Більшість людей, які хочуть мати свій дім, стикаються із численними перешкодами: вартість такого житла є дуже високою, або ж сам будинок знаходиться далеко від міста, із яким теж не хочеться втрачати зв’язок. Але, погодьтесь, проживання у власному будинку  — це більше простору та свободи, аніж у квартирі.

Тому ми вирішили розповісти вам про те, як придбати будинок біля міста за доступною ціною.

Приватний забудовник пропонує двоповерхові котеджі за 6 км від центру Луцька – у с. Струмівка. Загальна площа будинку — 136 кв.м. Прибудинкова територія 0,22 га. Є можливість додати ще 0,10 га до земельної ділянки.

 Що варто знати про ці котеджі:

Зовнішні стіни зроблені із надійних блоків “Stonelight”. Котеджі утеплені пінопластом, є зовнішня декоративна штукатурка. П’ятикамерні вікна з подвійними пакетами фірми “Steko” подбають про теплоізоляцію. Шатрове покриття — із металочерепиці. Додаткової надійності котеджу додають два укріплюючі армопояси.

До котеджів підведено газ, воду, електрику та каналізацію (септик на 27 m³). Для власників є можливість самостійно обрати опалення: газове, електричне, твердопаливне, сонячні батареї чи комбіноване. Окрім того, у кожному котеджі є камін. Він не тільки може додати затишку вашому дому, а й стати ще одним хорошим варіантом опалення.

Будинки збудували з дотриманням всіх технологій, у тому числі енергозберігаючих.

Для того, щоб переконатись у надійності будівництва пропонуємо переглянути це слайд-шоу:

Основною перевагою цієї пропозицієї є те, що будинки вже збудовані, а тому ви можете на власні очі переконатись у надійності забудовника.

Ціна котеджів становить 48 000$. Можливе відтермінування.

За цим посиланням www.novobud.lutsk.ua можете дізнатись більше про пропозицію, а також зареєструватись на безкоштовний огляд будинків. Після реєстрації на огляд ви отримаєте розрахунки різних варіантів опалення для цього варіанту котеджів.

Також більше інформації дізнайтесь у відділі продажу (тел. 050-162-69-73, 067-332-25-00)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: