17:43, 29 Травня 2019

Луцьк відвідали учасники мотоциклетної жіночої естафети. ФОТО

У місті Луцьку учасники мотоциклетної жіночої естафети відвідали замок Любарта та зустрілися з громадкістю міста.

Про це повідомляють організатори.

25 лютого 2019 року з Великобританії стартувала Всесвітня мотоциклетна жіноча естафета (WRWR) – від Європи, Африки, Австралії, Нової Зеландії, Азії до кінцевого маршруту Південної та Північної Америки. У цій естафеті задіяні жінки зі всього світу

Метою естафети є розвиток жіночого моторуху, та популяризація України серед туристів з усього світу, а також забезпечення участі українок в наймасштабнішій акції для набуття ними досвіду, впевненості та почуттів єдності жінок-рейдерів у всьому світі.

28 травня 2019 року учасниці естафети перетнули кордон України ППК «Ягодин» в кількості 15 осіб. Їх зустріли працівники відділу з питань фізичної культури та спорту ОДА та Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», і забезпечили супровід жіночого марафону територією Волинської області.

У місті Луцьку учасниці естафети відвідали замок Любарта та зустрілися з громадкістю міста. Згідно із узгодженим з організаторами маршрутом учасниці естафети вирушили до міста Дубно Рівненської області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: