14:29, 27 Березня 2018

Луцьк отримав подяку за досягнення у галузі енергозбереження

Сьогодні, 27 березня, під час оперативної наради секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт повідомив, що 15 березня делегація Луцької міської ради взяла участь у конференції “На шляху до енергоефективності: виклики, реформи, успіхи” проекту USAID “Муніципальна енергетична реформа в Україні”. Підвели підсумки спільної чотирирічної роботи проекту в Україні.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Серед гостей та спікерів конференції були представники Уряду України, народні депутати України, представники USAID, члени міжнародних фінансових організацій, міжнародні донори, представники національних державних агентств, неурядових організацій, професійних асоціацій та наукової спільноти, керівництво міст-партнерів проекту USAID та інші.

Григорій Пустовіт зауважив, що Луцьку дали високу оцінку у впроваджені енергозберігаючих заходів. За цей час місто отримало фінансування за проектом НЕФКО в розмірі 10 млн. грн та грант фонду “Е5Р” у розмірі 200 тис. євро для реалізації заходів з енергоефективності у бюджетних закладах.

Проект допоміг місту Луцьк розробити план дій сталого енергетичного розвитку та налаштувати операційні аспекти систем енергоменеджменту та енергомоніторингу. Крім того, експерти Проекту та місцеві фахівці працювали над інвестиційними каталогами, техніко-економічним обґрунтуваннями та бізнес-планами, провели ряд інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на зміну поведінки українців щодо енергоефективності та сприяння використанню ресурсів альтернативної енергетики.

Григорій Пустовіт зауважив, що НВК «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» стала переможцем конкурсу на зменшення споживання електроенергії серед загальноосвітніх навчальних закладів пілотних міст проекту від міста Луцька. За фінансування проекту провели енергетичний аудит гімназії із врученням технічного звіту.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зауважив, що керівник проекту USAID Діана Корсакайте нагородила Луцьк подякою за ефективну співпрацю та активну участь в реалізації завдань проекту.

Він наголосив, що ця відзнака заслуга усього колективу міської ради, адже спільними зусиллями вдалося досягнути позитивних результатів у галузі енергозбереження.

За його словами, місто Луцьк буде й надалі працювати з різними грантовими організаціями, аби залучати ресурси на впровадження енергозберігаючих заходів. Григорій Пустовіт відзначив, що багатьом бюджетним закладам уже вдається економити кошти на енергоносіях. Їх можна спрямувати на інші потреби.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: