15:36, 14 Грудня 2018

Луцьк долучиться до проведення заходу, який одночасно проходитиме в 20 країнах світу

Церква «Фіміам» за підтримки фундації Тіма Тібоу (Tim Tebow Foundation, USA) візьме участь у грандіозній події під назвою «Night to Shine». Мета заходу – показати любов Бога до людей із інвалідністю.

Подія відбудеться 8 лютого 2019 року.

Захід “Night to Shine” відбуватиметься уже вп’яте. У Луцьку почесними гостями вечора стануть 70 людей з інвалідністю. Вони отримають найкраще обслуговування, яке включатиме різні сфери послуг: зачіска і макіяж, чарівна бутоньєрка, професійна чистка взуття, поїздка на лімузині. Кожен гість матиме можливість пройтись по червоній доріжці та позувати перед камерами фотографів. Також на них чекатиме смачна вечеря, жива музика, маленькі подарунки і, звичайно, коронація королів або королев вечора.

«Ми щасливі бути частиною цього всесвітнього руху та разом розділити радість святкування із нашими друзями з інвалідністю», – зазначають організатори.

Автором ідеї та спонсором «Night to Shine» є фундація Тіма Тібоу. Вони нададуть офіційну програму «Night to Shine» на 2019 р., прикраси та подарунки для гостей, а також індивідуальне керівництво та підтримку з боку співробітників фундації. Вперше «Night to Shine» проводили в 2015 році. Тоді 44 церкви та 15 000 добровольців працювали, щоб привітати понад 7000 королів та королев вечора. У лютому 2018 року 375 церков і 150 000 волонтерів зібралися разом, щоб привітати 90 000 почесних гостей з особливими потребами. Очікується, що вже 8 лютого 2019 року подія відбудеться у понад 700 місцях на 6 континентах світу, а учасниками будуть більш, ніж 100 000 людей з інвалідністю.

Для більш детальної інформації про всесвітній рух “Night to Shine” перейдіть за посиланням.

Для отримання додаткової інформації про фундацію Тіма Тібоу, відвідайтеwww.timtebowfoundation.org.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: