21:14, 07 Березня 2019

Луценко стверджує, що «Батьківщина» на Волині планувала витратити на підкуп виборів майже 370 мільйонів гривень

Вчора, 6 березня, ГПУ і ДБР разом з К СБУ затримало 2 осіб, що шантажували і пропонували 5 млн грн за зняття кандидата в Президенти Юрія Тимошенка. На сьогодні ми маємо докази, що координував цю операцію народний депутат фракції «Батьківщина» Валерій Дубіль. Це той самий депутат, який організував мережу ( в тому числі з російських політтехнологів, які красуються на з‘їзді Батьківщини на фоні воїнів АТО) для підкупу виборців за голосування за свого кандидата. 

Про це йдеться на сторінці Генпрокурора Юрія Луценка у “Фейсбук”.

“При обшуках ми вилучили плани фінансування і готівку з- поза виборчого фонду для мережі агітаторів. Також ми вилучили план спецпроекту по підкупу по 45 тис виборців на кожному з 28 округів Вінницької, Волинської та Дніпропетровської областей для перемоги кандидатв Батьківщини в першому турі. Загальний бюджет тільки цього плану — 1,67 мільярда грн!”, — йдеться у дописі. 

Вчора ГПУ і ДБР разом з К СБУ затримало 2 осіб, що шантажували і пропонували 5 млн грн за зняття кандидата в Президенти…

Опубліковано Юрієм Луценком Четвер, 7 березня 2019 р.

Зокрема, як йдеться у плані, на Волині планували витратити 369,226 мільйона гривень. Один голос мав вартувати 1,443 тисячі гривні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: