15:20, 09 Березня 2020

Луцький зоопарк відвідали понад чотири тисячі жінок за один день. ФОТО

Понад чотири тисячі жінок відвідали КП “Луцький зоопарк” протягом 8 березня безплатно. У зоопарку їх облікували за допомогою безплатних (нульових) квитків). Значна частина гостей — не лучани.

Про це повідомили на сторінці зоопарку у “Фейсбук”.

“До слова, черги були не лише до кас, а навіть до фотозон та букетів із тюльпанів, аби зробити світлини на згадку. Майже усі гості дякували КП “Луцький зоопарк” за цю весняну акцію. А везунчики ще й потрапили в об’єктив Олега Міткевича, тож знайдуть себе на фото. І ми впевнені, що наша соціальна спрямованість та вміння дарувати людям радість трансформувалися у позитивний енергетичний посил, який повернеться до нас і до вас новими звершеннями та успіхами у 2020 році! Тож на цьому низка сюрпризів від Луцького зоопарку не завершилася”, — зазначають у зоопарку. 

Також уточнюють усім охочим відвідати зоопарк, що у вихідні працюватимуть на годину довше — з 10:00 до 18:00. Також кожен перший понеділок місяця запрошують на безплатні відвідини зоопарку пенсіонерів за віком (за наявності відповідного посвідчення).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: