15:44, 15 Жовтня 2019

Луцький секс-шоп «Казанова супер +» працює за новою адресою*

Розширення асортименту товарів та гнучкі знижки: інтим-бутік «Казанова супер +» відтепер працює на Київському майдані, 1.

Як розповідає власник секс-шопу Марк Михайліченко, у 2003 році разом з компаньйоном Русланом Євчуком відкрили перший магазин по вулиці Огієнка, 20, а нині він переїхав на Київський майдан, 1.

У магазині вже багато років працюють справжні фахівці з цього виду товару. Завдяки тісній особистій співпраці з постачальниками з Європи, Китаю, Канади, власник вирішив повністю змінити концепцію діяльності магазину, зокрема цінову політику: відтепер ціни будуть на 20-30 % нижчими, ніж в цілому в регіоні. Також розширили асортимент товарів, лінійку еротичної білизни та багато іншого. Магазин працює з такими відомими брендами як «Orion», «Joy Division», «Ruf» тощо. Зокрема, два тижні тому до Луцька з Німеччини приїздили представники фірми «Orion», які давали підказки щодо викладки товару та привезли масу новинок, які представлені в новому магазині. На всю продукцію, яку пропонує інтим-бутік «Казанова супер+» є гігієнічні висновки, наявні сертифікати від виробників. З Ганновера щойно повернулися менеджери, які відвідали там щорічну виставку товарів інтимного призначення «ERO FAME», і привезли масу новинок 2019-2020 р.р..

Як вже раніше розповідав Марк Михайліченко, секс-шоп – наче друга аптека, сюди не варто соромитися заходити, адже це нормально. Багато хто думає, що в такому магазині продають «замінники» чогось справжнього, але це не так, йдеться про внесення нових барв у інтимні стосунки та сімейне життя.

Клієнтів, які приходили у секс-шоп на вулиці Огієнка, запрошують завітати в інтим-бутік «КАЗАНОВА супер+» за новою адресою Київський майдан,1. В магазині Вам запропонують подарункові сертифікати, діє гнучка система знижок, дисконтні картки для постійних клієнтів.

Працює секс-шоп на Київському майдані, 1, з 11.00 до 20:00 без перерви та вихідних.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: