22:14, 27 Жовтня 2021

Луцький міський голова зустрівся з представниками Генерального консульства Чеської Республіки у місті Львові

Сьогодні у стінах Луцької міської ради відбулася зустріч міського голови Ігоря Поліщука, заступника начальника управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Анни Вінцюк із Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Давідом Нови та консулом Генерального консульства Чеської Республіки у Львові Владіміром Кадлец.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Присутні обговорили підготовку проекту PROPED, в рамках якого з 22 по 26 листопада планується поїздка делегації від Луцької міської ради до Чеської Республіки для ознайомлення з виробництвом автобусів та тролейбусів, системою управління сучасним громадським транспортом. Міський голова Ігор Поліщук високо оцінив чеський досвід в сфері громадського транспорту та регуляції автомобільних парковок.

Окрім того, поважних гостей ознайомили із досвідом з реалізації міжнародних проектів у місті Луцьку, зокрема — проектом із ревіталізації башти Чорторийських та її підземельного комплексу.

Закінчивши зустріч на позитивній ноті присутні обмінялися пам’ятними подарунками про візит та домовились про подальшу співпрацю.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: