09:12, 21 Вересня 2022

Луцький геріатричний пансіонат відзначив 40-річчя

З ювілеєм від імені засновника – Волиньради – депутатів та голови колектив і підопічних закладу привітав заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

У Луцькому геріатричному пансіонаті нині проживають півтори сотні мешканців, хоча на початках свого існування у закладі налічувалося лише 25 утриманців. Ця установа призначена для постійного проживання людей похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, які потребують  стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування  і не мають працездатних родичів, які можуть про них піклуватися. З початком війни у пансіонаті знайшли прихисток і внутрішньопереселені літні люди з інших областей. І колектив закладу однаково дбайливо турбується про кожного з тутешніх мешканців.

«Останні два роки були особливо важкими для нас – це робота в умовах пандемії коронавірусу, а тепер і повномасштабна війна. Але наша згуртованість дозволила нам вистояти попри все. Я вдячна колективу, волонтерам, владі, благодійникам, які нам допомогли і продовжують це робити», – каже директорка закладу Алла Гнатюк.

«Цивілізоване демократичне суспільство завжди дбає про людей похилого віку, про тих, хто безпорадний і самотній, про тих, кому важко. І те, як дбають у геріатричному пансіонаті про своїх підопічних викликає почуття щирої вдячності та поваги, адже вони роблять все для того, аби у тих, хто проживає тут свою осінь, ця пора їхнього життя стала золотою», – наголосив Григорій Пустовіт.

З нагоди ювілею закладу він вручив подяки голови обласної ради колективу Луцького геріатричного пансіонату та окремо відзначив працівників Тетяну Пирожик, Антоніну Лучко та Ірину Борнос.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: