19:36, 06 Лютого 2020

Луцький ЦНАП один з перших в Україні розпочав реалізацію послуги «єМалятко»

Сьогодні, 6 лютого, презентували застосунок для смартфонів “Держава і я”, який має на меті оцифрувати державні послуги та документи для українців.

Про це інформує Луцька міська рада.

У першу чергу запустять електронні посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. В кінцевому підсумку команда розробників планує об’єднати в одній програмі “Дія” всі державні онлайн-сервіси.

Навесні в Україні планують запустити цифрову версію паспорта громадянина – ID-картку, яка також працюватиме в рамках цифрового додатка “Дія”. З ним можна буде подорожувати всередині країни, проводити банківські операції та користуватися медичними послугами.

Окрім того, з нового року в пілотному режимі стартувала послуга “єМалятко”. Пілотний проект реалізовуватимуть і у Луцьку. Вже створили віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАП міста Луцька, що надасть можливість кожній сім’ї отримати десять послуг держави, пов’язаних із народженням дитини, за однією електронною заявою відразу в пологовому будинку: державна реєстрація народженої дитини; реєстрація місця проживання дитини; призначення допомоги при народженні дитини; реєстрація народженої дитини в електронній системі охорони здоров’я; видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї (за певних умов); реєстрація в демографічному реєстрі; визначення походження народження дитини (якщо батьки не перебувають у зареєстрованому шлюбі); реєстрація в державному реєстрі фізичних осіб-платників податків; визначення належності дитини до громадянства України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: