09:39, 19 Жовтня 2023

«Луцькводоканал» – серед найбільших платників податків області

КП «Луцькводоканал» – найбільший на Волині платник податків серед виробничих підприємств комунальної сфери.

Про це повідомила прес-служба водоканалу.

Серед 100 найбільших платників податків Волинської області КП «Луцькводоканал» є першим серед підприємств, які здійснюють виробничу діяльність. У рейтингу підприємство входить у тридцятку найбільших платників податків області (за інформацією видання «Сила правди»).

Підприємство «Луцькводоканал» неодноразово інформувало мешканців щодо обсягів платежів до бюджету. І навіть попри усю складність ситуації, в якій опинилася водопостачальна галузь України внаслідок ручного регулювання, незбалансованого підходу і збитковості тарифів, підприємство працює на благо громади, а також в найбільш складний для України період суттєво поповнює бюджет.

Для КП «Луцькводоканал» базовими пріоритетами сьогодні є забезпечення надійності та якості послуги водопостачання і водовідведення, а також підсилення обороноздатності регіону і країни шляхом своєчасної та повної сплати податків.

Високому рейтингу у сфері бюджетоутворення сприяє провідна діяльність КП «Луцькводоканал» у рамках залучення інвестицій, в тому числі і від міжнародних фінансових організацій, а також значна підтримка, яку надає міська влада для функціонування підприємства.

“Навіть попри те, що водопостачальна галузь за нинішніх умов випала з правового поля в питанні тарифоутворення, і на сьогодні у владній верхівці немає рішень проблеми, ми і надалі будемо працювати, щоб покращувати якість своїх послуг і наповнювати бюджет”, – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: