18:53, 19 Червня 2023

«Луцькводоканал» придбав спеціалізоване обладнання для захисту аварійників при виконанні особливо складних робіт

Аварійний стан мереж, що розташовані на великій глибині, або в умовах обмеженого доступу, може призводити до обвалу ґрунту, зсувів та інших складних ситуацій, при яких виконання ремонтних робіт стає небезпечним для життя і здоров’я. Щоб захистити працівників від можливих зсувів чи обвалів ґрунту, КП «Луцькводоканал» придбав спеціалізоване високоякісне німецьке обладнання, яке має необхідну сертифікацію і використовується у країнах Європи.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

На жаль, кількість складних аварійних ситуацій у Луцьку зросла. Частіше доводиться ліквідовувати аварії, при яких руйнуються колектори, або під насипним ґрунтом на великій глибині утворюються пориви. В таких випадках успіх відновлення на 95 % залежить від дотримань техніки безпеки і охорони праці. Тому новітнє обладнання не тільки збереже життя і здоров’я працівників аварійних бригад, але і пришвидшить виконання робіт. Адже без використання спеціальної захисної техніки працівникам потрібно формувати величезні траншеї, щоб гарантувати безпеку і відсутність обсипань. Це забирає чимало часу і сил, і затягує досягнення успішного результату. А застосування так званої опалубки для захисту працівників дозволяє проводити відновлювальні роботи при невеликих траншеях. Новітня система гарантує безпечний спуск на глибину без загрози зсуву.

Попри складну фінансово-економічну ситуацію, спричинені війною, підприємству вдалося придбати і доставити обладнання, адже безпека працівників – понад усе.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: