12:12, 22 Липня 2020

Луцькрада виділила 800 тисяч гривень на придбання житла спортсменам-олімпійцям та учасникам світових чемпіонатів

Депутати внесли низку змін до проєкту рішення “Про бюджет Луцької міської територіальної громади на 2020 рік” з врахуванням змін” та виділили кошти на придбання житла спортсменам.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Також підтримали пропозицію депутата міської ради радника міського голови Ігоря Поліщука щодо виділення із резервного фонду бюджету міста 800 тисяч гривень для придбання житла у співфінансуванні із Волинською обласною радою спортсменам із Луцька та Волині.

Він зазначив, що Волинська облрада уже виділила із обласного бюджету 800 тисяч гривень. Житло на умовах співфінансування мають намір придбати для легкоатлетки, учасниці Олімійських ігор 2016 року Ірини Климець, учасника і призера чемпіонатів України та міжнародних змагань із спортивної ходьби Івана Банзерука, а також для срібного призера Чемпіонату світу, Європи та Європейських ігор, веслувальника-каноїста Юрія Вандюка.

“Безумовно, у зв’язку з карантином сьогодні дуже складна ситуація із наповненням бюджету міста. Та все ж вважаємо за необхідне підтримати відомих спортсменів, які докладають величезних зусиль, аби своїми спортивними досягненнями прославляти наше місто, область, країну на увесь світ, спонукають до занять фізкультурою і спортом усе більше людей”, — наголосив Ігор Поліщук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: