10:37, 04 листопада 2019

Луцькрада повідомила, що буде робити, якщо перевізники зупинять транспорт

У Луцькій міській раді відреагували на оголошення перевізників про зупинення транспорту з 11 листопада. 

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Як стало відомо, у п’ятницю, першого листопада, перевізники, що здійснюють перевезення на маршрутах 1, 2 ,3, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 19, 22, 26а, 32, оголосили про припинення з 11 листопада 2019 року перевезень на цих маршрутах.

“Вважаємо, що оголошення про припинення перевезень на вказаних маршрутах є актом шантажу лучан та нашого міста з боку перевізників, у зв’язку з небажанням останніх надавати дозвіл на встановлення валідаторів та переходити на безготівкову форму оплати проїзду. Встановлення валідаторів та запровадження безготівкової форми оплати проїзду зробить ринок перевезень у Луцьку контрольованим та прозорим, а усі розрахунки у цій сфері – чіткими та зрозумілими”, — йдеться у повідомленні.

Також у Луцькраді наголошують, що після запровадження безготівкової форми оплати проїзду, стане чітко зрозумілою кількість пасажирів, які користуються громадським транспортом, та інша інформація, що дасть можливість чітко вирахувати економічно обґрунтований тариф на перевезення.

“Запровадження безготівкової форми оплати проїзду в майбутньому позбавить можливості власників автопідприємств шантажувати лучан та вимагати підвищення тарифу на основі необґрунтованих даних. Саме цього найбільше й бояться перевізники, й не бажаючи розкриття достовірної інформації про реальний економічно обґрунтований тариф на здійснення перевезень, розповсюджують панічні настрої та намагаються шантажувати лучан та наше місто”, — зазначають у Луцькраді.

У зв’язку з вищевказаним Луцькрада повідомляє, що з перевізниками, які не дадуть дозвіл на встановлення валідаторів та не перейдуть на безготівкову форму оплати проїзду, договори на здійснення перевезень будуть розірвані і в майбутньому їх не допускатимуть до участі в конкурсах на здійснення перевезень.

“Передбачаючи небажання окремих перевізників, які працюють на міських маршрутах, переходити на безготівкову форму оплати проїзду, керівництво міста завчасно розпочало перемовини із транспортними компаніями та перевізниками з інших міст. Станом на сьогодні, вже існує чітка домовленість з ними, що у разі розірвання договорів з місцевими перевізниками через небажання переходити на безготівкову форму оплати проїзду, вони замінять їх та здійснюватимуть пасажирські перевезення у нашому місті”, — запевнили Луцькраді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: