12:32, 24 Вересня 2020

Луцькрада дозволила магазинам не фасувати овочі, фрукти та яйця

Виконавчий комітет скасував необхідність фасування овочів, фруктів та курячих яєць.

Про це повідомили на сайті Луцької міської ради.

Сьогодні, 24 вересня, виконавчий комітет прийняв рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.04.2020 № 210-1 «Про додаткові невідкладні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території м. Луцька та населених пунктів Прилуцького старостинського округу на період дії карантину».

Відповідно до проєкту рішення, враховуючи постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилення протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2» зі змінами та Головного державного санітарного лікаря України щодо здійснення торгівлі в період карантину, а також неодноразові звернення суб’єктів господарювання, скасували необхідність фасування овочів, фруктів та яєць курячих харчових.

Попередні вимоги щодо фасування інших продуктів залишаються чинними. Зокрема, фасувати та упаковувати потрібно: продовольчі товари (хліб, хлібобулочні вироби, кондитерські вироби, крупи, макаронні вироби, борошно, цукор, сіль, сухофрукти, тощо, що не мають промислової упаковки і розміщуються для продажу шляхом самообслуговування в торговельних залах закладів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: