12:36, 27 Лютого 2023

Луцькі рятувальники продовжують заходи щодо правил безпеки для дорослих та дітей

У Луцьку рятувальники продовжують систематичні заходи з інформування дорослих і дітей щодо правил безпеки та порядку дій у випадку загрози життю.

Про це у «Фейсбук» повідомляє ГУ ДСНС України у Волинській області.

«Піротехніки роз’яснюють правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, вогнеборці навчають, як запобігти пожежам в побуті та як діяти у випадку її виникнення, закликають діток спробувати себе в ролі юних рятувальників та приміряти захисний одяг і спорядження. Батькам вручають спеціальні листівки для залучення їх діток до руху юних пожежників-рятувальників України.

Співробітники медичної служби навчають громадян як правильно надати допомогу непритомній людині, як зупинити кровотечу тощо.

Фахівці Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області розповсюджують серед громадян інформаційні листівки щодо правильних дій у випадку надзвичайних ситуацій техногенного чи природного характеру. Увесь час під час просвітницької акції на великому телевізорі демонструються навчальні відеоролики.

Такі заходи волинські рятувальники проводять щонеділі у «ПортCity» – біля локації рятувальників завжди велелюдно та позитивно!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: