14:06, 02 Березня 2020

Луцькі ОСББ можуть заощадити 50 % на встановленні будинкових лічильників води

У Луцьку передбачили кошти для фінансування Програми забезпечення ОСББ засобами комерційного обліку на 2019-2020 роки, згідно з якою співвласники багатоквартирних будинків можуть залучити кошти з міського бюджету на встановлення загальнобудинкових вузлів обліку холодної води. Нагадаємо – встановлення таких приладів обліку є вимогою нового Закону про комерційний облік у сфері ЖКГ.

Про це повідомляють у Луцькій міськраді.

Програма співфінанусвання вже діє

Нещодавно на сесії Луцької міської передбачили кошти на програму співфінансування для голів ОСББ у сумі 100 тис грн для встановлення загальнобудинкових вузлів обліку холодної води. Тому головам ОСББ, які бажають зекономити, варто якомога швидше проявити ініціативу і скористатися вигідною можливістю залучення бюджетних коштів на встановлення вузлів обліку.

Для реалізації програми співфінансування голови ОСББ можуть звертатися у сервісний центр обслуговування клієнтів “EVODA”, що за адресою: пр. Соборності, 25 і залучати кошти з міського бюджету для встановлення приладів обліку на власних будинках. У сервіс-центрі нададуть усю необхідну інформацію, допоможуть оформити заяву на виготовлення проєктно-кошторисної документації та здійснити всі необхідні кроки.

Деталізована інформація щодо комерційного обліку розміщена на сайті КП «Луцькводоканал» в розділі «сторінка споживача» за посиланням. 

У Луцькраді зазначають, що комерційний облік використаної води, забезпечений підприємством КП «Луцькводоканал», дозволяє не тільки фіксувати точну кількість спожитої в будинку води, але і виявляти можливі підтікання, фіксувати кількість використаних водних ресурсів погодинно в будь-який час доби. Мешканці можуть отримувати цю інформацію, що збирається за допомогою спеціальних «розумних» датчиків, мати точний розрахунок спожитої води по будинку, проаналізувати й усунути зайві витрати.

“Деякі ОСББ уже реалізували передбачені законом вимоги і встановили загальнобудинкові прилади обліку. Зокрема у Луцьку, за адресою: Відродження, 20, мешканці за власний кошт самостійно облаштували загальнобудинковий облік комерційної води відповідно до вимог законодавства. Цей приклад підтверджує, що вартість встановлення загальнобудинкових вузлів обліку є цілком прийнятною. Однак оптимально вигідним способом, який доступний лучанам вже сьогодні, є встановлення загальнобудинкових вузлів обліку з ініціативи голів ОСББ із залученням бюджетних коштів за програмою співфінансування”, — йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: