09:32, 04 Лютого 2020

Луцькі муніципали заявили, що на ринку «Центральний» — протистояння між двома групами підприємців

Вчора, 3 лютого до департаменту муніципальної варти почали звертатись та скаржитись власники металевих контейнерів, які знаходяться на ринку «Центральний» з проханням допомогти демонтувати їх власними силами з метою подальшого перевезення на «Новий ринок», оскільки у них там вже є укладені договори.

Про це йдеться на сторінці муніципалів у “Фейсбук”.

За словами муніципалів, частина підприємців відмовляється здійснювати добровільний демонтаж незаконних тимчасових споруд, поводить себе агресивно та своїми діями просто не дає можливості першим вивезти їх добровільно.

“Зокрема, одній із підприємців навіть не дали можливості зайти до свого ж кіоску аби забрати з нього особисті речі. На жаль, в результаті дій агресивно налаштованої частини власників тимчасових споруд можуть постраждали і законослухняні підприємці”, — йдеться у дописі.

Муіципали нагадують, що з метою облаштування території прилеглої до Луцького замку, рішенням Луцької міської ради від 29.01.2020 №69/1 зобов’язали КП «Луцькі ринки» та власників очистити земельну ділянку на ринку «Центральний» (кадастровий номер 0710100000:11:050:0005) від незаконно розміщених на ній тимчасових споруд та конструкцій та забезпечити відновлення порушеного благоустрою, а у разі невиконання демонтаж забезпечити департаменту муніципальної варти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: