22:45, 05 Жовтня 2022

Луцькі муніципали обіцяють штрафувати «автохамів» на зупинках громадського транспорту

Муніципали наголошують на неприпустимості паркування авто на зупинках громадського транспорту.  

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

«Знову повертаємося до теми паркування на зупинках громадського транспорту!

Іноді авто лишають на хвилину – дві, а іноді автомобіль може стояти тривалий час, що створює перешкоду громадському транспорту.

На фото приклад паркування біля ТЦ «Слон».

Від завтра департамент посилить свою роботу на цій локації з метою забезпечення мешканців та гостів міста вільним доступом до громадського транспорту, а водіїв комфортним з’їздом на зупинку для висадки/посадки  пасажирів.

Варто зауважити, що згідно з Правилами дорожнього руху на зупинках громадського транспорту заборонені паркування чи просто зупинка для інших видів транспорту. Тобто, якщо зупинка для маршрутних автобусів та тролейбусів, там мають зупинятися тільки ці два види транспорту.

Порушення п. 15. 9 «е» ПДР України: зупинку заборонено ближче 30 м від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а коли їх немає – ближче 30 м від дорожнього знака такої зупинки з обох боків, виявив інспектор з паркування департаменту муніципальної варти по вулиці Кравчука, 34 та притягнув до адміністративної відповідальності дев’ятьох «автохамів». За порушення вказаного пункту ПДР передбачена відповідальність згідно ч. 3 ст. 122 КУпАП  у вигляді накладення штрафу в розмірі 680 грн.

У разі виявлення порушень правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів, просимо повідомляти департамент муніципальної варти за телефонами гарячої лінії «Група швидкого реагування» 067 000 0 679, 066 102 1 102», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: