15:30, 07 Червня 2024

Луцькі муніципали нагадують про заборону риболовлі у парку

Здійснення любительського рибальства на території Центрального парку культури та відпочинку імені Лесі Українки є порушенням правил рибальства, за яке настає відповідальність згідно з ст. 85 КУпАП, у вигляді попередження або накладення штрафу на громадян.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

«Риболовля у парку заборонена – це шкода для природи.

Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки – це улюблене місце відпочинку лучан та гостей міста. Тут Ви зможете прогулятися мальовничими алеями, помилуватися красою природи, покататися на велосипеді, прочитати улюблену книгу, або ж просто насолодитися свіжим повітрям.

Інспекторами департаменту муніципальної варти Луцька, на постійній основі проводиться патрулювання парку щодо не допущення розпиття алкогольних напоїв, незаконного вилову риби, куріння та інших порушень.

Однак, попри чіткі заборони та численні інформаційні таблички громадяни свідомо порушують правила рибальства, здійснюють вилов риби в каналах Центрального парку культури та відпочинку імені Лесі Українки.

Департамент муніципальної варти попереджає, що вилов риби заборонено відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України N 700 від 19.09.2022. Наголошуємо, що здійснення любительського рибальства на території Центрального парку культури та відпочинку імені Лесі Українки є порушенням правил рибальства, за яке настає відповідальність згідно з ст. 85 КУпАП, у вигляді попередження або накладення штрафу на громадян.

Закликаємо громадян бути свідомими та дотримуватись правил рибальства, не несучи шкоди навколишньому середовищу так і меліоративній системі одного з найулюбленіших місць відпочинку», – зазначають у департаменті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: