09:42, 02 Червня 2020

Луцькі «Бешкетники» стали лауреатами міжнародного театрального конкурсу

Зразкова аматорська театральна студія «Бешкетники» Палацу культури міста Луцька, керівник Вадим Хаїнський, впродовж травня брала участь в першому Міжнародному театральному інтернет-конкурсі «Театр.NET».

Про це повідомляють у Палаці культури міста Луцька.

Поетичну виставу «Зимова ХУҐА» відібрали до участі в конкурсі у номінації «Дитячий театр». Експертна Рада протягом місяця передивлялася відібрані вистави і обирала переможців режисерського конкурсу, а також переможців в кожній номінації. з 5 травня по 14 травня відбувалося  онлайн голосування за «приз глядацьких симпатій», вистава «Бешкетників» зібрала 169 голосів, а в цілому український театр підтримали 60 тисяч голосів з 29 країн світу! Також впродовж травня проходили онлайн конференції, творчі зустрічі, круглі столи з членами експертної ради. Учасники конкурсу почули критику, плюси та мінуси своїх вистав, мали можливість професійного спілкування під час ізоляції.

На онлайн-трансляції закриття та оголошення підсумків першого Міжнародного інтернет-конкурсу «Театр.net» стало відомо, що «Бешкетники» є лауреатами, а також вистава виборола третє місце у режисерському конкурсі.

«Благородна мета втілити поетичне світобачення земляків-поетів, атмосферна вистава, дуже цікаві візуальні та пластичні рішення. Цікавий режисерський ігровий задум. Гармонійно сприймається і втілюється юними виконавцями-акторами. З гарним смаком і високою ідеєю», – прокоментували в експертній раді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: